Temat
:
Projekty wsparcia Wisły Kraków -propozycje bez dyskusji
Wyświetl pojedynczy post
kibic87
Member
Od: 02.2014
Offline
#
7
22.08.2016, 20:45
Nie zapomnijcie o przekazaniu 1% podatku dochodowego na rzecz TSu. Sprawa nie na już, ale od przyszłego roku trzeba mieć to na uwadze.
kibic87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic87
Znajdź inne posty napisane przez kibic87