Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.08.2016, 20:44
WiSŁA !
Gdyby ktoś, przed rozgrywkami powiedział, że :
Po sześciu kolejkach będziemy mieć tylko 3 punkty straty do Mistrza Polski.
Tyle samo do Wicemistrza
Dwa punty straty do Mistrza z 2015 roku
......NIE UWIERZYŁBYM !!!!!
Odpowiedz cytując