nesta napisał(a):

Mimo wszystko uważam, ze 2 połowa daje jakies nadzieje na progres w grze. I jestem pewien, ze jak wreszcie sie wszystko uspokoi właścicielsko to oni odpalą.
Tej serii porażek tez nie demonizujmy. Wszystko jest do odrobienia na ten moment.
|
Dokładnie. Myślę ,że potrzebujemy jednego meczu, który pomoże nam się przełamać, a głęboko w to wierzę, że nastąpi to już w piątek. Ostatnie czego potrzebujemy, to zwalnianie Wdowczyka, czy wylewania na niego wiadra pomyj