Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.08.2016, 20:28
nesta napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko uważam, ze 2 połowa daje jakies nadzieje na progres w grze. I jestem pewien, ze jak wreszcie sie wszystko uspokoi właścicielsko to oni odpalą.
Tej serii porażek tez nie demonizujmy. Wszystko jest do odrobienia na ten moment.
Dokładnie. Myślę ,że potrzebujemy jednego meczu, który pomoże nam się przełamać, a głęboko w to wierzę, że nastąpi to już w piątek. Ostatnie czego potrzebujemy, to zwalnianie Wdowczyka, czy wylewania na niego wiadra pomyj
Odpowiedz cytując