Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4108
Stary 22.08.2016, 20:26
Skad wzial 300 tys na Wisle
https://eszjot.wordpress.com/2016/08...a-zakup-wisly/

I co ciekawe pierwsze pozyczki bral w 2006 tzn gdy mial 20 lat. Juz wiadomo czemu nie mial matury. Zamiast sie uczyc kombinowal

i nie mozna zamknac tego tematu, przeciez beda nastepne wyroki
Ostatnio edytowane przez bódyń : 22.08.2016 o godz. 20:29.