Temat
:
[VI KOLEJKA] Korona Kielce - WISŁA Kraków. 22 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline
#
27
22.08.2016, 20:25
Mimo wszystko uważam, ze 2 połowa daje jakies nadzieje na progres w grze. I jestem pewien, ze jak wreszcie sie wszystko uspokoi właścicielsko to oni odpalą.
Tej serii porażek tez nie demonizujmy. Wszystko jest do odrobienia na ten moment.
มวยไทย
nesta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nesta
Znajdź inne posty napisane przez nesta