Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 22.08.2016, 20:25
Mimo wszystko uważam, ze 2 połowa daje jakies nadzieje na progres w grze. I jestem pewien, ze jak wreszcie sie wszystko uspokoi właścicielsko to oni odpalą.
Tej serii porażek tez nie demonizujmy. Wszystko jest do odrobienia na ten moment.
Odpowiedz cytując