Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.08.2016, 20:13
Ja pierr... Boguski to co z przodu odwalał to ława. Alan taki drwal to może grać jak mamy ogarniętego of. Pomocnika, wtedy ma na głowie tylko odbiór i dogranie. Nie wiem jeżeli gra Uryga jak słaby musi być Brlek. Ondraszek jakby mu połowa pary zeszła zupełnie inny piłkarz. Mały wraca do swojej samolubności i machania łapami. W drugiej połowie mamy przewagę i jeden zonk w ostatniej sekundzie rozpieprza wszystko... Szkoda.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując