Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 22.08.2016, 19:38
Oby nie ziścił się scenariusz, w którym w drugiej 8 ekstraklapy będziemy my, pyry, legia czy Piast, a w górnej Nieciecze, Plocki czy Szczeciny. Wtedy spadek byłby jak najbardziej realny. O ile teraz nie jest.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując