Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 22.08.2016, 19:35
Nie no nie czepiajmy się tego Miśkiewicza na siłę. Dzisiaj, to on akurat nic nie zjebał. Jesteśmy w chujowej sytuacji ,ale wyjdziemy z tego kryzysu. Po 6 kolejkach mówienie, że będzie 1 liga, to jest nieporozumienie. My musimy teraz pokazać jedność i to, że kochamy ten klub. W piątek przyjdźcie i kupcie bilet na mecz. Tylko my możemy odbudować Wisłę
Odpowiedz cytując