7 kotów napisał(a):

Chyba ze JM sobie zastrzegl ze pewne sprawy nie moga wyjsc na swiatlo dzienne
|
No tak, ale TS nie mógłby się zobowiązać, że nie zgłosi sprawy do prokuratury, a prokuratura żadnych zobowiązań JM nie składała : )
qbbba napisał(a):

Szymon Jadczak @SzJadczak
Właśnie zadzwonił do mnie J. Meresiński: "Nie jestem już właścicielem Wisły. Mój pełnomocnik w ciągu godziny podpisze umowę sprzedaży klubu
|
To ciekawe. Nie chciał się już pokazywać w Krakowie?
JM napisał(a):
|
jestem osobą fizyczną a nie osobą publiczną
|
On studiował prawo?
JM napisał(a):
|
To są rzeczy, które były, minęły, można zrobić rachunek sumienia i iść dalej
|
Oj nie, jeszcze pokuta : )