Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4104
Stary 22.08.2016, 19:24
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Chyba ze JM sobie zastrzegl ze pewne sprawy nie moga wyjsc na swiatlo dzienne
No tak, ale TS nie mógłby się zobowiązać, że nie zgłosi sprawy do prokuratury, a prokuratura żadnych zobowiązań JM nie składała : )

qbbba napisał(a):Wyświetl post
Szymon Jadczak ‏@SzJadczak
Właśnie zadzwonił do mnie J. Meresiński: "Nie jestem już właścicielem Wisły. Mój pełnomocnik w ciągu godziny podpisze umowę sprzedaży klubu
To ciekawe. Nie chciał się już pokazywać w Krakowie?

JM napisał(a):
jestem osobą fizyczną a nie osobą publiczną
On studiował prawo?

JM napisał(a):
To są rzeczy, które były, minęły, można zrobić rachunek sumienia i iść dalej
Oj nie, jeszcze pokuta : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.