Temat
:
[VI KOLEJKA] Korona Kielce - WISŁA Kraków. 22 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
Od: 10.2011
Offline
#
19
22.08.2016, 19:12
Jak słyszę hasła że nie ma szczęścia... to nie ma nic wspólnego ze szczęściem... Oni są gigantycznie słabi...
kola12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kola12
Znajdź inne posty napisane przez kola12