Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 22.08.2016, 19:04
Uryga rzeczywiście dziś dał popis,dwie straty pod rząd po których poszła kontra.Guzmic przynajmniej raz i od razu gol.A Boguskiego jak ktoś nie kopnie w dupe,żeby strzelał jak ma czystą pozycje a nie bojaźliwie podawał,to nigdy nic z tego nie będzie.
Generalnie to nie ta sam Wisła co z końcówki sezonu.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując