|
Uryga rzeczywiście dziś dał popis,dwie straty pod rząd po których poszła kontra.Guzmic przynajmniej raz i od razu gol.A Boguskiego jak ktoś nie kopnie w dupe,żeby strzelał jak ma czystą pozycje a nie bojaźliwie podawał,to nigdy nic z tego nie będzie.
Generalnie to nie ta sam Wisła co z końcówki sezonu.
|