|
dlaczego za Guzmica ktokolwiek chce dać jakąś kasę i dlaczego nie oddaliśmy go za złotówkę?
no cóż, dzięki TS nie będziemy raczej w IV lidze, ale od spadku chyba nie uciekniemy. Ta drużyna to takie pokraki, że aż przykro. Piąta porażka z rzędu, gol w 94 minucie gdy przez ostatnich 30 cisnęliśmy Koronę. Naprawdę nie widzę tutaj widoków na poprawę.
|