Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2016, 19:00
dlaczego za Guzmica ktokolwiek chce dać jakąś kasę i dlaczego nie oddaliśmy go za złotówkę?

no cóż, dzięki TS nie będziemy raczej w IV lidze, ale od spadku chyba nie uciekniemy. Ta drużyna to takie pokraki, że aż przykro. Piąta porażka z rzędu, gol w 94 minucie gdy przez ostatnich 30 cisnęliśmy Koronę. Naprawdę nie widzę tutaj widoków na poprawę.
Odpowiedz cytując