Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.08.2016, 18:40
As napisał(a):Wyświetl post
Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?

Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.

Co jest z toba?
Jechali po wiadomixie, bo mogli jednocześnie ośmieszać Wisłę.

Za to też chcesz im flaszkę stawiać?

Już tweeta usunęli, ale wrzucili nowego https://twitter.com/WeszloCom/status/767778905306624001 Flaszka się należy jak nic!
Ostatnio edytowane przez Wiślak88 : 22.08.2016 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując