As napisał(a):

Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?
Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.
Co jest z toba?
|
Jechali po wiadomixie, bo mogli jednocześnie ośmieszać Wisłę.
Za to też chcesz im flaszkę stawiać?
Już tweeta usunęli, ale wrzucili nowego
https://twitter.com/WeszloCom/status/767778905306624001 Flaszka się należy jak nic!