Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.08.2016, 18:32
Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!
Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?

Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.

Co jest z toba?
Odpowiedz cytując