Piotr777 napisał(a):

|
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!
|
Za przeproszeniem ale o czym ty pieprzysz? Powinienes do nich chlopaku z flaszka smarowac z podziekowaniami, ze zdemaskowali chuja zanim spuscil Wisle do 4tej ligi.
Przychodzi do Wisly jakis dziwoloag zeby wyprowadzic tyle kasz ile sie da a Ty masz pretensje do ludzi, ktorzy pokazali go takim jaki jest?
Sluchales wogole konferencji dzisiaj? Gdyby nie ci dziennikarze to moglibysmy byc w o wiele wiekszej dupie.
Co jest z toba?