Piotr777 napisał(a):

|
O czym takie miernoty jak Jadczak czy Stanowski będą teraz pisać? Codziennie o Miśku? Trzymam mocno kciuki za Dundalk!
|
"Dziennikarz" na literę S (całe nazwisko tego chodzącego gównojada nie przechodzi mi przez klawiaturę) niech lepiej ustosunkuje się teraz do tekstu opublikowanego kilka miesięcy temu, w którym to twierdził, że Kielce ciężko popie*doliło, bo zablokowały sprzedaż Korony Meresińskiemu.