morganfield napisał(a):

Obrazil sie.
Mam nadzieje ze s....ysynowi media i blogerzy nie dadza spokoju przez dlugie lata.
Ten czlowiek to oszust i jesli prawda okarza sie pieniadze "znikniete" z kont Wisly, takze i zlodziej.
Trzeba ludzi ostrzegac przed kontaktami z ta lajza.