Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.08.2016, 14:47
Moja propozycja jest taka. Akcja ktotej celem jest wykupienie 10 000 karnetow. Mysle, że w obecnej sytuacji najlepsza możliwa pomoc klubowi ktora ulawi prace wszystkim ktorym na tym klubie naprawde zalezy
Nie wazne czy przyjdziecie na mecz, czy nie przyjdziecie, czy jestescie na emigrcji, czy z jakiegokolwiek powodu nie mozecie przyjsc, ale kupcie karnet! 93% ceny karnetu zostaje w klubie! Nie ma innych prowizji jak na 4fans czy sklepie klubowym. Srednia cena przyjmijmy 300 zl razy 7000 (liczac ze do tej pory poszly 3 tysiace) daje 2 miliony 100 tysiecy polskich zlotych! Jak najbardziej klubowi sie przyda taka gotowka
Ostatnio edytowane przez regan : 22.08.2016 o godz. 14:54.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując