Wyświetl pojedynczy post
pomperek
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Podhale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 22.08.2016, 14:36
A tak na poważnie. Jeśli powstanie pomysł z cegiełkami, czy choćby coś takiego jak 4fan, jestem za. Skoro mam karnet na cały sezon to innej opcji dla podobnych jak ja nie ma.
Odpowiedz cytując