Temat
:
Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja
Wyświetl pojedynczy post
pomperek
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Podhale
Offline
#
30
22.08.2016, 14:36
A tak na poważnie. Jeśli powstanie pomysł z cegiełkami, czy choćby coś takiego jak 4fan, jestem za. Skoro mam karnet na cały sezon to innej opcji dla podobnych jak ja nie ma.
pomperek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomperek
Znajdź inne posty napisane przez pomperek