Temat
:
Pomoc finansowa dla Wisły ze strony kibiców
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
4
22.08.2016, 14:08
Proponowalbym mimo wszystko fans4club, kolejna edycja oczywiscie zeby jak najwieksze przychody byly to bez organizacji meczu itd, by klub jak najwiecej zarobil na czysto.
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85