Temat
:
Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja
Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline
#
17
22.08.2016, 13:47
suikoden
napisał(a):
Kochani budujmy
wsiłę
razem bo
wisły
siłą może być tylko jedność kibiców koniec podziałów
Kibice, którzy szanują swój Klub -
Wisłę
, a nie wisłę czy wsiłę.
Marcinkrakwoj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinkrakwoj
Znajdź inne posty napisane przez Marcinkrakwoj