Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2016, 13:16
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Nerwy czy zmęczenie nieważne. Najważniejsze żeby wreszcie sytuacja Klubu się unormowała, a w tym już pomóc może każdy z nas. Szymański powiedział na koniec bardzo aktualne słowo "SPRAWDZAM" - w tej chwili okaże się kto tak naprawdę jest Kibicem na dobre i na złe, kto ma WISŁĘ w sercu. Wszyscy w piątek na mecz ze Śląskiem!
No właśnie ja tego jego "sprawdzam" nie rozumiem, Pan Szymański kupi bilet? Odmalował się pięknie jako zbawca i wiele wskazuje, że rzeczywiście bez TS byłoby pozamiatane. Ale był też prezesem SKWK i pisał kwieciste oświadczenia od pały w temacie notorycznego odpalania rac i narażania SA na poważne koszty. W sprawach złotówki od biletu, bez podania celu i możliwości weryfikacji czy nie idą przypadkiem na oprawy PDW itd.