Dariook napisał(a):

Winił bym ich też za blamaż 0-4 w Barcelonie.
Kolego pepe72, naprawde swoimi wpisami nie pomagasz naszej Wiśle. Po co to robisz?
|
Ja .......ę, człowieku, o czym ty mówisz? Uważasz, że ludzie, którzy piszą prawdę - czyli, że skwk nigdy nie odcięło się od miśka, że tzw. grupa decyzyjna ma ogromny wpływ na podejmowane decyzje, że ci ludzie na TS-ie kręcą swoje lody - nie pomagają Wiśle? Bo co?! Bo mówią,że im się nie podoba patologia? Misiek pomógł?! ....a... brak słów.