|
Ogromny kamień spadł mi z serca. Odchodzi Meresiński. Cała medialna nagonka wykurzyła szczura. Być może będzie dobrze. Teraz jest o nas głośno. Wszyscy mówią o kolejnym przejęciu ale już nie pod pryzmatem oszustów. Teraz jest akcja ratowania zasłużonego klubu. O potrzebie sponsorów mówili już w radiu. Może to pobudzić nowe osoby do inwestowania. Najbliższe dni pokażą dokąd zmierzamy.
|