|
Dziennikarze to często zwykłe pasożyty, ale Szymański powinien zrozumieć, że gdyby nie publikacje prasowe na temat Meresińskiego, to za jakiś czas nawet nie byłoby czego tutaj ratować.
A ten tekst o forach internetowych? Kibice mają przestać dyskutować o składzie, trenerze, taktyce, zarządzie i piłkarzach? Ku*wa, KAŻDE forum KAŻDEGO klubu na świecie zajmuje się dokładnie tym!
Niemniej - w piątek KOMPLET na stadionie!
Ostatnio edytowane przez Revolver : 22.08.2016 o godz. 12:47.
|