Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4046
Stary 22.08.2016, 12:20
Ja apeluje, żeby w tym momencie zakończyć dyskusje, w temacie SKWK dobre/zle, kibole dobrzy/źli i tym podobne. Nie mamy żadnych podstawy nie wierzyć Panu Szymańskiemu iż sytuacja klubu jest ciężka i bez reakcji ze strony TS jeszcze w tym tygodniu nastąpiłby upadek piłkarskiej Wisły. Jednocześnie patrząc na informacje na temat JM, mamy solidne podstawy by uznać to za fakty. Dlatego, trzeba skończyć z pieprzeniem po forach, obrażaniem się, zostawić to na kiedy indziej. Teraz każdy niech idzie i kupi ten pieprzony bilet, nawet jak na stadion nie ma zamiaru iść. W takich chwilach powinniśmy się zjednoczyć bo cel mamy wspólny, jest nim dobro Wisły.