crazykaro napisał(a):

Ten Szymański to dzisiaj dowalił do pieca, a przy okazji zrobił z siebie niezłego zbawiciela Wisły Kraków w sensie że: "miałem prezkazać hiobową wieść...." powtórzone z 5-6 razy," Wisła Kraków bez TS by upadła jeszcze w tym tygodniu..."x3, "nie ma innego inwestora...". No i wyszło że Wisły nikt ani nic nie chce i w ogóle to TS robi wielką przysługę, za którą kibice mają zapłacić.
Conajmniej to wszystko jest dziwne...
|
nie szukaj dziury w całym. Skoro nie ma innego zainteresowanego na przejęcie akcji trzeba się cieszyć, że TS robi wszystko, żeby sekcja piłkarska nie upadła. To, że Szymański powtórzył się kilkukrotnie to raczej kwestia nerwów, związaną negocjacjami z tym gimbusem, nerwów przed kamerami bo raczej codziennie nie występuje przed nimi oraz durnymi spekulacjami dziennikarzy. Skończmy pier..lić i kto nie ma niech kupuje bilet/karnet, bo to w tym momencie jedyny sposób na pomoc finansową klubu. WISŁA TO MY, WSZYSCY NA MECZ!!!