Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.08.2016, 12:10
https://twitter.com/SzJadczak/status/767672123125039104 "Kogo by tu jeszcze obrazić czyli konferencja Wisły." - Szymon Jadczak

To jedynie podsumowuje poziom naszego dziennikarstwa. Nie owijasz w bawełnę? Nie splatasz wypowiedzi, które ładnie brzmią, ale do niczego nie prowadzą (domena polityków)? W takim razie na pewno kogoś obrażasz.
Odpowiedz cytując