Wyświetl pojedynczy post
Daif1906
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.08.2016, 12:01. Ratujemy Wisłę! Wszyscy na mecz ze Śląskiem!
Znaleźliśmy się w bardzo złej sytuacji, gdyby nie przejęcie Wisły Kraków SA przez TS ( ma nastąpic po godzinie 16) sekcja piłkarska ogłosiłaby w TYM TYGODNIU UPADŁOSC .

Wszyscy kupujemy bilety, nakręcamy swoich znajomych, małolatów z osiedli...każdego!!! Ratujmy NASZĄ WISŁĘ. Niech każdy z nas przypomni sobie wszystkię piękne chwile związane z sekcją piłkarską: Mistrzostwa Polski, boje z Barceloną, Realem...podnieśmy się z kryzysu i bądźmy mocni!

Koniec nadawania na Towarzystwo Sportowe, koniec nadawania na SKWK...sami wbijamy sobie nóż w serce i przyczyniamy się do pogorszenia całej otoczki, która tworzy się wokół Wisły. Bądźmy rodziną, dla której priorytetem jest WISŁA!

Przekazywac info dalej!
WSZYSCY PO BILETY
JESTEŚMY SIŁĄ TEGO KLUBU
Ostatnio edytowane przez Daif1906 : 22.08.2016 o godz. 12:56.