Marcinkrakwoj napisał(a):

Słyszałem że Szymański to nerwus, ale że aż taki to nie wiedziałem...
Alleluja i do przodu.
WSZYSCY NA MECZ!
|
Bo zdaje sobie sprawę w jakiej ciemniej dupie jest Wisła. Bardzo dobrze że wspomniał że forumowi napinacze więcej zaszkodzili niż pomogli,