Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4033
Stary 22.08.2016, 11:56
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem że Szymański to nerwus, ale że aż taki to nie wiedziałem...
Alleluja i do przodu.
WSZYSCY NA MECZ!
Bo zdaje sobie sprawę w jakiej ciemniej dupie jest Wisła. Bardzo dobrze że wspomniał że forumowi napinacze więcej zaszkodzili niż pomogli,
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach