krzaq12 napisał(a):

|
Prezes Dunin załatwił sponsora, firmę Lyoness, która miała wejść na koszulki. Gaszyński miał obiekcje, dlaczego? Może dlatego, że przez pół roku Dunin mógł osiągnąć znacznie więcej niż on w czasie rocznej prezesury?
|
Lyoness to sekta, z tego co pamiętam w niektórych krajach zakwalifikowana jak piramida finansowa.
Natomiast co do TS.Nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem przejęcia sekcji piłkarskiej przez nich.Prewnie domyślacie się dlaczego i to też może byś problem przy pozyskiwaniu sponsorów, natomiast w obecnej sytuacji, jeśli nie ma alternatyw to sprawa jest oczywista.
TS pokazał że na mniejszą skalę radzi sobie dobrze, M to zwykły przekręt który nie nadaje się do prowadzenia budy z hoddogami.
Tak więc tylko życzyć powodzenia.