Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4022
Stary 22.08.2016, 11:24
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Z konferencji
Wisla przejdzie pod TS , umowa zostanie podpisana dzisiaj. Sa po umowie gentelmenskiej. Kupuja za ciezkie pieniadze.
Jesli TS nie kupi to w tym tygodniu pilka by padla
I co nie było prognoz rozpoczęcia od nowa...?
Bednarz=Landryna=......