Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
1
22.08.2016, 11:17. TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
W nawiązaniu do konferencji prasowej na Wisła.TV, Towarzystwo Sportowe przejmie (jest to już pewne, lecz jeszcze nie sfinalizowane) Wisłę Kraków S.A.
Nowe informacje niech będą udostępniane tutaj.
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer