Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2016, 11:17
Z konferencji
Wisla przejdzie pod TS , umowa zostanie podpisana dzisiaj. Sa po umowie gentelmenskiej. Kupuja za ciezkie pieniadze.
Jesli TS nie kupi to w tym tygodniu pilka by padla
Ostatnio edytowane przez bódyń : 22.08.2016 o godz. 11:19.