Ten Wójtowicz to dziennikarzyna pożal się Boże,czy coś konkretnego?
Na Wisłą zbierają się czarne chmury. Nie można wykluczyć scenariusza, że w najbliższym czasie zespół rozstanie wycofany z rozgrywek ekstraklasy
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...216,1,727.html