Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4013
Stary 22.08.2016, 09:36
R33 napisał(a):Wyświetl post
Czytając posty tego typu to mam wrażenie, że niektórym kibicom (zresztą autorzy cały czas się praktycznie Ci sami przewijają) zależy żeby było słabo, była mała frekwnecja bo przez to się dowartościowują jacy z nich wierni asceci bo chodzą w trudnych czasach itp. (a tak na prawdę każdy kto chodzi na mecze/jeździ na wyjazdy to robi to bo mu to przyjemność sprawia i tyle) W kibicowaniu chodzi o to by wspierać Wisłę, chcieć jak najlepiej dla niej, a nie podbijać swojego ego kosztem klubu.
O, to, to! Przeczytać i zrobić sobie szybki rachunek sumienia. O co Wam tak naprawdę chodzi.
Bardzo mądry post.