Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4007
Stary 22.08.2016, 08:58
As napisał(a):Wyświetl post
Mhm mysle, ze czas na sprawdzenie gwarancji i listow intencyjnych byl zanim podpisano umowe sprzedazy ale chyba nie rozumiem jak sie robi biznesy.
Dokładnie
ani corcia ani przydupas Gaszka tego nie zrobili bo po co? jeszcze by się trzeba było napracować a poza tym chcieli się pozbyć Klubu a nie problemów szukac

mam nadzieje ze niezależnie od tego gdzie skończy nasz Klub to kilka osob odpowiedzialnych za oddanie go temu cewlowi będzie miało status persona non grata na stadionie
ZAWSZE NAD WAMI!!!