As napisał(a):

|
Mhm mysle, ze czas na sprawdzenie gwarancji i listow intencyjnych byl zanim podpisano umowe sprzedazy ale chyba nie rozumiem jak sie robi biznesy.
|
Dokładnie
ani corcia ani przydupas Gaszka tego nie zrobili bo po co? jeszcze by się trzeba było napracować a poza tym chcieli się pozbyć Klubu a nie problemów szukac
mam nadzieje ze niezależnie od tego gdzie skończy nasz Klub to kilka osob odpowiedzialnych za oddanie go temu cewlowi będzie miało status persona non grata na stadionie