Cytat:
|
Jeszcze 2 lata temu to była typowa piramida finansowa, jak jest teraz nie wiem.
|
Jak widać działaczom Legii, czy Lechii to nie przeszkadzało. Pewnym osobom u Nas najwyraźniej tak, mimo kłopotów finansowych.
Tutaj nie liczyło się to, że to jest piramida finansowa tylko to że po 3 miesiącach swojej kadencji Dunin-Suligostowski miał podpisać niemal równocześnie dwóch sponsorów: Euro Alloys Sural oraz Lyoness. To widocznie bolało Gaszyńskiego i mogło rzutować na jego wiarygodności jako super prezesa.
Jeśli wszystko było ustalone, a umowa została zablokowana niemal w ostatniej chwili to Lyoness musiało dawać około 4 mln, co było warunkiem Cupiała (gdyby ktoś dał mniej, on wolał promować TF na koszulkach).
To pokazuje jak byliśmy wybredni i ile kasy mogło nam uciec..........
Dlatego chciałbym, aby Dunin został prezesem, miałby wówczas pełne pole do popisu i jestem przekonany że podołałby.