dj_ibutti napisał(a):

|
Wiem, wiem. Przyjdzie TS, to nie będzie LM i Semirka :( Czas rozpaczać.
|
Czytając posty tego typu to mam wrażenie, że niektórym kibicom (zresztą autorzy cały czas się praktycznie Ci sami przewijają) zależy żeby było słabo, była mała frekwnecja bo przez to się dowartościowują jacy z nich wierni asceci bo chodzą w trudnych czasach itp. (a tak na prawdę każdy kto chodzi na mecze/jeździ na wyjazdy to robi to bo mu to przyjemność sprawia i tyle) W kibicowaniu chodzi o to by wspierać Wisłę, chcieć jak najlepiej dla niej, a nie podbijać swojego ego kosztem klubu.