PhantomRanger napisał(a):

Mówimy o tej Lechii, przez którą posypała nam się zgoda z Jagą?
Głowy nie dam, ale czy nie było gdzieś stwierdzone, że to piramida finansowa? Zresztą, oni chyba sami się zgłosili do klubów na L i do nas.
Z niecierpliwością i nadzieją, wyczekuje jutrzejszego południa.
|
Jeszcze 2 lata temu to była typowa piramida finansowa, jak jest teraz nie wiem.