Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2016, 22:33
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
SKWK ma kibiców w d.upie a zgoda z Ruchem kosztem Lechii czy Śląska tylko to potwierdza.
Mówimy o tej Lechii, przez którą posypała nam się zgoda z Jagą?

krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Myśle, że tak. Prezes Dunin załatwił sponsora, firmę Lyoness, która miała wejść na koszulki. Gaszyński miał obiekcje, dlaczego? Może dlatego, że przez pół roku Dunin mógł osiągnąć znacznie więcej niż on w czasie rocznej prezesury?
Głowy nie dam, ale czy nie było gdzieś stwierdzone, że to piramida finansowa? Zresztą, oni chyba sami się zgłosili do klubów na L i do nas.

Z niecierpliwością i nadzieją, wyczekuje jutrzejszego południa.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN