Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3989
Stary 21.08.2016, 22:08
Cytujac klasyka: "Przestańcie nas dzielić" Fajnie ze w koncu kibice beda mogli klubem porzadzic. Mam nadzieje ze im sie uda. Zycze sukcesow j powodzenia
Tylko Wisła!