Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3982
Stary 21.08.2016, 21:50
rav napisał(a):Wyświetl post
Nic mnie tak nie irytuje, jak ciągłe oglądanie się na "właściciela" czy "sponsora".

Do cholery, to MY KIBICE jesteśmy najważniejszym sponsorem klubu.

Gdy jesteśmy MY, gdy kupujemy bilety, ewentualnie gadżety w sklepiku klubowym, ewentualnie nabijamy oglądalność Canal+ wtedy:
- zapełniamy budżet,
- skłaniamy ewentualnego sponsora do wykupienia reklamy.

Tak ciężko to zrozumieć?

Wyobraźcie sobie (kwoty trochę zmyślam), że w budżecie w związku z odejściem TF brakuje 5 mln zł.

No to "wystarczy", że 12,5 tys. ludzi (tyle wzięło udział w akcji Wisła to nasza historia) zrzuciło się po kwocie 400 zł za rok. 10 miesięcy, w których trwa sezon po 40 zł.

Oczywiście, ktoś przypomni, że na muzeum nie chciało się kliknąć więcej niż 4000 ludzi i to jest prawda. Ale z drugiej strony akcja Fans4Club pokazała, że jest potencjał. Obudźmy go wreszcie! A potem wymagajmy znalezienia sponsora.
Nie potrzeba żadnych specjalnych akcji. Zakładając 18 spotkań ligowych u siebie, frekwencję wyższą o 10 tys. luda, średnią cenę biletu 30zł - 18x10000x30 daje 5,4 mln.
Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe.
the future's uncertain
and the end is always near