Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3978
Stary 21.08.2016, 21:29
Wreszcie coś pozytywnego. Oby udało sie przejąć Wisłe SA od tego cymbała. Przejecie przez TS w tym momencie to najlepsze rozwiązanie, gdyż mają wiedze na temat finansow i na takie szybkie przejecie bez audytu żaden poważny inwestor by sie nie zdecydował