|
Wreszcie coś pozytywnego. Oby udało sie przejąć Wisłe SA od tego cymbała. Przejecie przez TS w tym momencie to najlepsze rozwiązanie, gdyż mają wiedze na temat finansow i na takie szybkie przejecie bez audytu żaden poważny inwestor by sie nie zdecydował
|