Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3965
Stary 21.08.2016, 20:28
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Będą jaja jak się okaże że TS odzyskuje Spółke za pośrednictwem TF i anulowania umowy a JM sprzedaje swoimi kanałami

Coś jak Kasperczak na pierwszym treningu Liczki albo nawet bardziej prezentacji w Loży.

Pożyjemy zobaczymy. Ale czuje że tak czy tak tematów do dyskusji nie braknie



Ale na D to już nie do końca wiadomo
Dlatego D nie wymieniłem. Po kilku latach chodzenia na D najprawdopodobniej żegnam się z tamtym miejscem. Ale dalej będę na R22 (20), tyle że w innym miejscu.