Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3964
Stary 21.08.2016, 20:24
Apelujemy więc, aby zachować cierpliwość oraz o to, aby poczekać na oficjalne komunikaty, które zaprezentowane zostaną jutro w samo południe. I mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli dla kibiców dobre wiadomości, ale aby tak było - naprawdę prosimy media i kibiców o cierpliwość!

- R. Szymański dla Wislaportal (tam tez całość wypowiedzi).

To brzmi trochę tak jakby cały czas, do jutra do 12.00 ważyły się losy przejęcia.. Albo jest cos juz ustalone, ale boją się, aby nie wyjebawszy się to na ostatniej prostej. Czekamy.
Ostatnio edytowane przez nesta : 21.08.2016 o godz. 20:26.