Wyświetl pojedynczy post
Revenge
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3953
Stary 21.08.2016, 19:41
Osobiście cieszę się z powrotu do TS, bo mam nadzieję, że są tam osoby młode, które troche nadążąją za tym co się dzieje w świecie.
Dodatkowo Wisła za TS w latach 90 a teraz to zupełnie inna bajka. W tedy znaczna częśc kłopotów wynikała ze zmian ustrojowych. Teraz jest stadion, jest centrum treningowe, jest historia mistrzowska, historia pucharowa, silna marka na rynku piłkarskim. Długi bardzo małe.

Mam nadzieje, że 1 z pierwszych decyzji będzie zmiana modelu szkolenia młodzieży, a reszta powinna jakoś pójść.