Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3951
Stary 21.08.2016, 19:34
Przestańcie znowu dzielić... Czy się to niektórym podoba czy nie skwk jest częścią tego klubu i robią naprawdę dużo dobrego w akademii i TSie. Niektórzy są kibicami raz na dwa tygodnie i chwała im za to ale nie powinni oni pluć na ludzi którzy poświęcają temu klubowi trochę więcej.
Najwspanialszy klub na świecie...