Kowalski napisał(a):

|
400 PLN albo i większa kwotę mogę rocznie wpłacać nawet przez kilka lat. Myślę, że znajdzie się wielu takich kibiców Wisły. Pod warunkiem jednak, że JM odejdzie, a nowy właściciel lub organizacja zbierająca kasę będzie się z niej rozliczać transparentnie. SKWK jako taką organizację w moim przypadku wykluczam.
|
Ja również, o ile SKWK nie będzie miało nic wspólnego z ich wydawaniem.