Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3936
Stary 21.08.2016, 18:38
400 PLN albo i większa kwotę mogę rocznie wpłacać nawet przez kilka lat. Myślę, że znajdzie się wielu takich kibiców Wisły. Pod warunkiem jednak, że JM odejdzie, a nowy właściciel lub organizacja zbierająca kasę będzie się z niej rozliczać transparentnie. SKWK jako taką organizację w moim przypadku wykluczam.